Hizmetler

Elektronik Hizmetlerimiz

TAMİR, SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİMİZ

AC sürücü (İnverter), AC Servo Sürücü, AC Servo Motor, PLC, HMI (Dokunmatik Panel), Endüstriyel Elektronik Kart gibi birçok endüstriyel elektronik ürün tamir ve ürün satış hizmeti sunmaktadır.
CIMR-AT4A0165-1042x800
AC SÜRÜCÜ TAMİRİ

AC sürücüler, (inverter) motor hızını motorun beslemesinde bulunan giriş frekansını ve gerilimini değiştirerek motor hızını önemli ölçüde kontrol eder. Oluşan arızalı cihazınızın tamirini yaparak üretminizin sağlıklı devam etmesini sağlarız.

z7-sp-iec2-a-20141104
AC SERVO SÜRÜCÜ TAMİRİ

AC Servo Sürücü makinaların hassas kontrol sağlayın cihazlarınızın bakımı ve onarımı yapılıp servo sürücünüz test edilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

soma-elektronik-servo (3)
AC SERVO MOTOR ENKODER TAMİRİ

AC Servo Motor firmamıza gelen arızalı ürün ön inceleme yapılıp test sistemine alınarak arıza tespiti yapılır ve mevcut arıza giderilerek son test işlemi yapılıp AC Servo Motor müşteri ye sevk edilir.

Mitsubishi_PLC_iQ-R_1
PLC TAMİRİ

Türkiye’nin her yerinden kargo ile arızalı PLC lerinizi bize gönderebilir. Mevcut zarar gören elektronik kompanentler  tespit edilip,  orjinal yedek parçalar kullanılarak cihazınızın tamiri tamamlanarak sizlere gönderilir.

soma-elektronik-hmı (2)
OPERATÖR PANEL TAMİRİ

HMI  Dokunmatik (Touch) Panel Ürünün arıza tespiti yapıldıktan sonra arızalı elektronik parçalar yenileri ile değiştirilip test işlemleri yapılıp teslim edilmektedir.

2-400x300
ENDÜSTRİYEL KART TAMİRİ

CNC, Tekstil, Metal işeme, Gıda, Paketleme, Ambalaj, Otomotiv  ve benzeri diğer sektörlerde kullanılan Elektronik kartların onarımını gerçekleştiriyoruz.

Teknik destek, profesyonel danışmanlık ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet veriyoruz.
İşlem Süreci

4 Adımda Tamir İşlemleri

1
Ürün Teslim Alma

Soma Elektronik müşterilerinin arızalı ürünlerini teslim almasını sağlar. Müşterilerin arızalı ürünleri ve gerekli bilgileri eksiksiz olarak teslim etmeleri gerekir.

2
Ürün Analizi

Arızalı ürünler Soma Elektronik tarafından teknik ekibi tarafından detaylı olarak incelenir ve arızalar belirlenir.

3
Tamir Planı

Ürün analiz sonuçları doğrultusunda tamir planı hazırlanır ve müşterilere sunulur. Tamir için gerekli malzemeler ve işçilik bedelleri müşterilere bildirilir.

4
Tamir ve Teslim

Tamir işlemi gerçekleştirildikten sonra ürün müşterilere teslim edilir ve ürünün tamir sonrası çalışma durumu kontrol edilir.

Teklif Talebi Oluşturun

İstediğiniz hizmet & ürün için detaylı bir teklif hazırlayalım.

Endüstriyel Elektronik Çözümleri

Elektronik ürünlerinizin performansını artırın ve hassas kontrol sağlayın.

Şirketimiz, endüstriyel sektörler için etkileyici ve güvenilir çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Soma Elektronik, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için tecrübeli ve uzman bir ekibe sahiptir ve müşteri memnuniyetini öncelikli tutar.

Soma Elektronik, endüstriyel elektronik alanındaki tecrübesi ve bilgisiyle, müşterilerine en uygun çözümler sunmaktadır.
Hizmetlerimizin yanında ürünlerin satışını da yapmaktayız.
soma-elektronik-bg-1 (1)
soma-elektronik-hakkimizda-bg
soma-elektronik-bg-1 (5)
soma-elektronik-bg-1 (9)
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Güvenebileceğiniz En İyi Elektronik Hizmetleri

Kaliteli ve Güvenilir AC Sürücü ve Servo Sistemleri; endüstriyel otomasyon sektöründe yüksek kaliteli ve güvenilir AC sürücü ve servo sistemleri sunar.

Müşterilerilerimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlıyor ve test ediyoruz.

Tüm çözümlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı ve uygulandı.

Bizimle çalışmak, endüstriyel projelerinizin başarısına güvenli bir yol sunar.

soma-elektronik-hakkimizda-bg-2
Nikola Tesla

Hayat her zaman çözüm kapasitesi olmayan bir denklemdir ve öyle kalacaktır, ama bazı bilinen faktörler içerir.